Üniversite-Sanayi iş birliğinde örnek adımlar (2) İş Görüşmesi Etkinlikleri

URTEB (Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği) bünyesinde faaliyet gösteren Rekabet Merkezi, çalışmalarına İş Görüşmesi etkinliği ile devam ediyor.

Üniversite-Sanayi iş birliğinde örnek adımlar (2) İş Görüşmesi Etkinlikleri
- A +

URTEB (Uluslararası Rekabet ve Teknoloji Birliği) bünyesinde faaliyet gösteren Rekabet Merkezi, çalışmalarına İş Görüşmesi etkinliği ile devam ediyor. Bu programın ilk durağı İpeker Tekstil A.Ş. oldu.

İpeker Tekstil A.Ş. İnsan Kaynakları Departmanı işbirliği ile gerçekleştirilen yerinde ve gerçek bir iş görüşmesi etkinliğinde; katılımcıların öğrenim hayatları süresince ve mezun olduktan sonraki süreçte karşılaşacakları muhtemel iş görüşmelerine hazır hale gelmeleri, özgüven kazanmaları ve yetenekleri doğrultusunda doğru alana yönlendirilmeleri amaçlanmıştır.

Uludağ Üniversitesi’nden 8 öğrencinin katıldığı etkinliğe, İpeker Tekstil’in İnsan Kaynakları Müdürü Arzu Yavuzyılmaz eşlik etti.

Etkinlik sonrasında hem İpeker Tekstil böyle bir etkinlik ile ilk defa karşılaştıklarını, böyle bir projeyi birlikte gerçekleştirmiş olmaktan ötürü mutluluk duyduklarını belirtirken, öğrenciler ise unutulmaz bir deneyim yaşadıklarını ve mezun olduktan sonraki döneme çok katkı sağlayacak bu etkinliğe katılmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Rekabet.net

Yorum Ekle

İlgili Haberler

<