Sanayicilerden Gümrüklü Tır Parkı'na ziyaret

Uludağ Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğünden gümrükçü kadın çalışanlar ve sanayici iş kadınları gümrüklü tır parkını ziyaret etti.

Sanayicilerden Gümrüklü Tır Parkı'na ziyaret
- A +

Uludağ Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğünden gümrükçü kadın çalışanlar ve sanayici iş kadınları gümrüklü tır parkını ziyaret ederek, son teknolojiye uygun olarak dizayn edilmiş park hakkında, Ahmet Özenalp tarafından bilgilendirilerek tüm birimleri gezdiler.

Gümrükçü kadınların ziyaretine BOSB Sosyal Tesisler Yönetim Kurulu Üyesi Sühendam Urbay, Pilot Taşıt Koltukları A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mefkûre Zümbülova ile ABN Metal San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cansel Albayrak iştirak ettiler.

Türkiye’nin Label kriterlerine uygun ilk ve tek tır parkının işleyişi ile tır şoförleri ve firma sahipleri için sağladığı olanaklar hakkında bilgiler edinen misafirlere, yeni elektronik kart sistemi de tanıtılarak öncü olma misyonunun devamlılığının sağlanması için, çalışmaların hız kesmeden devam ettiği belirtildi.

Tır parkı ile ilgili memnuniyet ve beğenilerini dile getiren konuklar, çalışmalarından dolayı Ahmet Özenalp’ e teşekkürlerini ilettiler.

Yorum Ekle

İlgili Haberler

<