WhatsApp İhbar Hattı: 0533 406 91 16


İmtiyaz Sahibi / Grantee
DTG DIŞ TİCARET VE GÜMRÜK HİZMETLERİ A.Ş. adına 
Ahmet ÖZENALP / aozenalp@gmail.com


Genel Yayın Yönetmeni/General Editor

Özge Comba Alkış


Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Zeynep Handan Özcebe

Özcebe Hukuk Bürosu


Mali Müşavir / Financial Advisor

Mustak Bilgili 

Bilgili SMMM

____________________________________

Yönetim Adresi
DTG Dış Ticaret ve Gümrük Hizmetleri A.Ş.

Işıktepe Mah. 1. Fırın Sok. No:86/3

Nilüfer / BURSA

E-Mail
info@rekabet.net

ocombaalkis@rekabet.net

“Köşe yazarlarımızın yazılarındaki sorumluluk kendilerine aittir”


Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software Administration
TURKTICARET.Net Yazılım Hizmetleri A.Ş.

Abonesi Olduğumuz Haber Ajansları

AA

Gizlilik İlkeleri

© Copyrigth 2016 rekabet.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları rekabet.net’e aittir. www.rekabet.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar rekabet.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.rekabet.net’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. rekabet.net’te hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the rekabet.net. However, sometimes the rekabet.net uses third parties to process your information. rekabet.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the rekabet.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the rekabet.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the rekabet.net and its services. When you use rekabet.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the rekabet.net cookies section of our full Privacy Policy.

İletişim Bilgileri

Tüm talep ve isteklerinizi, haber kaldırtma ve tekzip isteklerinizi aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize iletebilirsiniz.

Lütfen bizlere gerekli işlemleri yapmak ve taleplerinizi karşılamak sizlerin mağduriyetinizi gidermek için 24 saat verin.

Değerli düşünce, görüş ve önerileriniz için sizlere teşekkür ederiz.

  • IŞIKTEPE MAH. 1. FIRIN SOK. NO: 86/3 NİLÜFER/BURSA
  • (0224) 242 13 95
  • info@rekabet.net

İletişim Formu

<