Hepsiburada’dan Bursa için e-ticaret seferberliği

Türkiye’de dijital dönüşümün öncüsü olan Hepsiburada e-ticaret etkinliklerine devam ediyor. İlki Adana’da düzenlenen Hepsiburada E-Ticaret Zirvesi’nin ikincisi 1 Kasım 2017 Çarşamba günü Hilton Bursa’da gerçekleşecek.

Hepsiburada’dan Bursa için e-ticaret seferberliği
- A +

Hayata geçirdiği projeler, ürettiği teknoloji ve çözümlerle Türkiye’de e-ticaretin kaldıracı ve dijital dönüşümün öncüsü Hepsiburada, e-ticaret seminerlerine Bursa ile devam ediyor. Türkiye’yi şehir şehir gezen Hepsiburada ekibi, düzenlediği etkinlikler ile bir yandan e-ticaret hakkında KOBİ’lere, girişimcilere ve esnaflara bilgi aktarımında bulunurken diğer yandan işini e-ticarete taşımak isteyen firmalara yeni imkanlar sunuyor.

1 Kasım 2017 Çarşamba günü saat 13:00’te Bursa Hilton Oteli’nde gerçekleşecek olan E-Ticaret Zirvesi protokol konuşmaları ile başlayacak. Teknoloji, finans ve e-ticaretin önde gelen şirketlerinden üst düzey yöneticilerin konuşmacıları arasında olduğu bu önemli etkinliğin ikinci bölümünde katılımcılara e-ticaret konusunda verilecek eğitimler ile karlılığını arttırma, maliyetleri düşürme ve toplu satış gibi konular ele alınacak.

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Emre Ekmekçi, Hepsipay Ticari Grup Başkanı İlknur Uzunoğlu, Hepsiexspress Genel Müdürü Umut Aytekin ve Hepsiburada Satış Geliştirme Müdürü Ziya Kızıltan’ın ana konuşmacıları arasında yer aldığı zirvenin açılış konuşmasını ise TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir yapacak.

Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı şirketi Ideasoft, Ayen Software, eFinans ve Google’ın sponsorluğunda gerçekleşecek olan Hepsiburada E-Ticaret Zirvesi’nin konuşmacıları arasında Ideasoft Kurucusu ve CEO’su Seyhun Özkara, Ayen Software kurucusu ve CEO’su Enis Arslanoğlu, eFinans Genel Müdürü Okan Murat Dönmez ve Google Türkiye Kanal Satış Direktörü Şebnem Erzan yer alıyor.

Bu etkinliğe katılmak isteyen Bursa ve çevresinde faaliyet gösteren tüm KOBİ’ler, girişimciler ve esnaflar www.hepsiburadaeticaretzirvesi.com adresinden ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler.

Yorum Ekle

İlgili Haberler

<